west-2686887_1920

6 najgorszych zachowań, które może zaserwować Ci facet…

Dziś na celowniku Panowie, ale nie myślcie sobie, że my- kobiety jesteśmy takie święte. Tym razem skoncentruję się na męskiej stronie… rozumiecie, wena, życie codzienne i te sprawy mnie do tego nakłoniły. Z góry zaznaczę, że artykuł nie ma na celu nikogo obrazić! 

1. „Nie mam czasu”

Często słyszałam tą wymówkę osobiście, również osoby z mojego bliskiego otoczenia miały przyjemność otrzymać ten tekst. Niejednokrotnie występował w towarzystwie „mam pracę, dużo do roboty”, „nie miałem internetu”. Wszystko fajnie, tylko szkoda, że byłeś dostępny i aktywny na wszelkich możliwych portalach społecznościowych. 

 

2. „Zmieniłem znajomych”

Zmiany są dobre, co jakiś czas zmieniamy grono bliskich osób… ale od kiedy to synonim słowa zmiana charakteru? Chłopaku! Jeśli do tej pory byłeś miły, kochany, a nagle stajesz się wrednym dupkiem to pomyśl, jak ma się czuć dziewczyna, z która masz/ miałeś kontakt?

 

3. „Tęsknie za byłą”

Wchodząc w nową relację poprzedni związek powinien być definitywnie zamknięty. Otwierasz nowy rozdział, który rozpoczyna kolejną historię, to po co wracać do starego?! Jeśli nie możesz wymazać z głowy „ex” nie wchodź do głowy innej osoby! 

 

4. Zazdrość

Zazdrość może dodaje uroku każdemu związkowi, ale są pewne granice. Słodkie jest, jak druga połówka okazuję odrobinę zazdrości… ale awantury o rozmowę z osobnikiem płci przeciwnej to przesada! Z zazdrością jest jak z alkoholem, odpowiednia ilość nie robi krzywdy, wręcz przeciwnie, ale większa dawka niszczy resztę dnia! 

 

5. „Paliłaś!”

Dziewczyna z papierosem ładnie nie wygląda, ale każdy ma moment, kiedy chce zapalić, zmusza go do tego sytuacja lub jest nałogowcem. Mamy równouprawnienie, więc jeśli Ty chłopaku palisz, nie miej pretensji do swojej księżniczki o szluga. Jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza, spokojnie porozmawiaj z nią o tym… być może razem zmienicie to przyzwyczajenie ;)

 

6. „Odezwę się jak mi się związek posypie”

O nie!!! Nigdy nie pozwólcie się traktować jak rzecz, po którą się sięga, gdy tylko nadejdzie nas ochota. Jesteśmy kobietami, jesteśmy wartościowe i miejmy też szacunek do siebie. Olał Cię dziś, miej w*jebane na niego jutro!

 

Miłego czytania

AiB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *