mobile-phone-1875813_1920

Kilka aplikacji ułatwiających życie…

Dzisiaj nieco inny temat, przedstawię Wam moją listę aplikacji MUST HAVE, która w większości ukształtowała się podczas pobytu na studiach w Krakowie. Stale ją powiększam o kolejne niezbędne nowości, jednak tutaj zamieszczę te najważniejsze aplikacje ;) Jak powszechnie wiadomo, każdy posiada telefon, korzystamy z niego bardzo często, niektórzy nawet 24/7… więc może zamiast bezsensownego stalkowania i gapienia się w ekran, warto pobrać, COŚ, co sprawi, że nasza codzienność będzie łatwiejsza?! 

1. Jakdojade- genialna aplikacja, która bez większych problemów pomoże Wam w teleportowaniu się nawet na drugi koniec miasta. Wystarczy tylko podać nazwę miejsca początkowego i końcowego miejsca, a reszta (autobus, trasa itp.) zostanie Wam podana na tacy. Obowiązkowa aplikacja dla studentów i nie tylko. Dostępna w wersji na telefon oraz komputer ;)

2. Messenger- chyba nie trzeba tłumaczyć jak ułatwia funkcjonowanie. Nie musisz być cały czas na fejsie, żeby być ze znajomymi w kontakcie. Wystarczy lekka dawka internetu i oszczędzamy na SMS ;)

3. Period calendar- apka typowo dla dziewczyn, z doświadczenia wiem, że bardzooo przydatna. Powiem zupełnie szczerze, że w wielu sytuacjach mnie uratowała. Nie ma nic lepszego, niż dokładnie obliczony okres. Korzystałam z kilku takich kalendarzy, jednak ten okazał się najbardziej dokładny pod każdym względem ;)

4. Rossmann- kolejny MUST HAVE, który niedawno dołączył do mojego grona miłośników. Zarówno dla pań, jak i panów. Należycie wówczas do KLUBU i korzystacie z wielu promocji, np. -28% i innych. Chyba nie muszę wspominać, że oszczędzanie na kosmetykach, które tak bardzo kochamy, sprawia, że możemy ich kupować więcej, bez wyrzutów sumienia!

5. Uber- pojawia się wprawdzie na końcu tej listy, choć powinien na początku, ale dopiero zaczęłam z niego korzystać. Nie mam dużego doświadczenia  z uberem, jednak mam pewność, że będzie się ono stale powiększało. Do tej pory widzę w tym same ZALETY: krótki, wręcz bardzo krótki czas oczekiwania, miła atmosfera, niska cena (o wiele niższa niż w taksówce). 

 

To tyle jeśli chodzi a aplikacje, którymi chciałam się Wami podzielić. Zdaję sobie sprawę, że jest ich o wiele więcej, ale wybrałam te, z których najczęściej korzystam!

Buziaki,

AiB ;)

8 comments on “Kilka aplikacji ułatwiających życie…

  1. Ja szczerze od jakdojade wolę mobileMPK, bo nie mam tam limitów, wiem na pewno że wszystko się zgadza (na przykład u mojej koleżanki wczoraj jakdojade pokazał autobus 10 minut wcześniej). A reszta aplikacji jest równie przydatna. Świetna lista!

  2. Period calendar? Jeszcze o tym nie słyszałam, więc chętnie wypróbuje :) Aplikację Rossmann niedawno zainstalowałam, kiedy dla klubowiczów było 55% za 3 kupione kosmetyki :D, a z drugiej strony już miałam dość pytania mnie czy mam te aplikację, biedne kasjerki musiały za każdym razem mi opowiadać jakie to super :P

    Zapraszam Cię do siebie oczywiście!
    I pozdrawiam :)

  3. JakDojade to też mój must have jeżeli chodzi o aplikacje ! Dzięki niej z każdego miejsca wiem jak dojechać i nie muszę marznąć na przystanku, bo wiem o których godzinach są autobusy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *