sign-731314_1920

Znaki zakazu na portalach randkowych!!!!

Ostatnio pisałam o poszukiwaniu miłości w sieci, jeśli ktoś nie przeczytał, to odsyłam TAM. Dziś przedstawię Wam kilka ZAKAZÓW, RAD, które moim zdaniem warto przestrzegać na portalach. Nie jest tak, że w internecie każdy jest incognito, piszemy coś anonimowo, a to znika… tak jest w naszych przekonaniach, ale nie w sieci. Dlatego warto zwrócić uwagę na parę aspektów, zmienić nastawienie i uniknąć rozczarowania, gdy ktoś będzie chciał coś wykorzystać przeciwko nam. Let’s go!!!

 

1. Nie kłam- tak jak i w realnym życiu. Kłamstwo ma krótkie nogi, często rani… więc zamiast podawać nieprawdziwe informacje lepiej ich unikaj lub powiedz partnerowi, że nie chcesz o tym rozmawiać. 

2. Nie udawaj- kogoś kim nie jesteś. Bądź sobą, w końcu jesteś na portalu, aby kogoś poznać, więc daj szanse odkryć rozmówcy Ciebie, a nie wyimaginowaną osobę.  

3. Nie kradnij zdjęć- profilowych i z galerii. Jeśli nie chcesz dodawać swoich zdjęć okej, ale nie używaj fotek innych osób. Oczywiście jest to nielegalne, kradzież wizerunku innych itp., ale i nieuczciwe (punkt 1 i 2).

4. Bądź samodzieln(a/y)- rozmawiaj z drugą osobą sam/a, nie Ty, koleżanka/ kolega i on/ona. TY i TA osoba. 

5. Zachowaj dystans- unikniesz rozczarowań. Nigdy nie masz pewności, czy KTOŚ po drugiej stronie ekranu jest szczery, czy robi sobie zabawę.

6. Prywatność- nie udzielaj prywatnych informacji na początku, odkrywaj się powoli… strona po stronie. Zachęcisz tym KOGOŚ do poznania Ciebie. Kwestie intymne/ prywatne pozostaw na spotkanie face to face.

7. Nie poddawaj się- możesz zaliczyć kilka przypałów, wtop itp., ale nie rezygnuj z dalszych poszukiwań. Kto wie, może gdzieś przed innym ekranem siedzi właśnie ONA/ ON.

8. Nie śpiesz się- wszystko w swoim tempie. Nie od razu Kraków zbudowano! 

9. Zachowaj zdrowy rozsądek- postępuj zgodnie z intuicją, za głosem serca, a nie za głosem koleżanki/ kolegi. To Twoje życie, nikt za Ciebie nie będzie podejmował decyzji, a wszelkie pretensje później tylko do siebie… to jest życie, każdy ma swoje!

10. Nie nastawiaj się na cuda- to jak sprawy będą się toczyć zależy od Ciebie i drugiej osoby. Może okazać się to BIG LOVE, albo BIG FAIL. 

 

Oto 10 przykazań miłości online :D Teraz odwiedzamy portal- polecam SYMPATIĘ i sprawdzamy te zasady! Do dzieła single!

Buziaki,

AiB

3 comments on “Znaki zakazu na portalach randkowych!!!!

  1. Ja to jestem chyba w tej kwestii staroświecka. Co prawda jestem w stałym związku, więc nie mam potrzeby szukać miłości w necie, ale nawet gdybym miała, to jednak nie zdecydowałabym się na portale randkowe. Jednak chemię czuć tylko w realu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *