girls-407685_1920

Królewny, księżniczki i inne postacie z bajek!!!

Kiedyś napisałam artykuł o różnych typach facetów, który generalnie wskazywał na wady naszych PANÓW. Jako, że jestem za równouprawnieniem, to nie byłabym sobą, gdybym nie utworzyła podobnej listy, ale wersji żeńskiej. Drogie PANIE super się czytało o MĘŻCZYZNACH, cześć z nas mówiła pod nosem „tak, tak, dokładnie”, pewnie niektóre z Was na końcu stwierdziły „większość facetów to idioci, wszyscy są tacy sami”… nie ma tak miło! Pora na krytykę nas! Nie jesteśmy święte i idealne… ba, nikt nie jest! To START. ZACZYNAMY.

Przed przystąpieniem do lektury zaopatrz się w dawkę humoru i dystansu. Czytasz na własne ryzyko. Kolejność przypadkowa.

 

1.  Tumblr girl- coraz częściej spotykane i obserwowane na instagramach dziewczyny. Wiek od 14 w górę. Cechy rozpoznawcze to modne ubrania, oznaczanie marek (firma jest najważniejsza $$$), zakryta twarz, kaszkietówki,  iPhone i inne tego typu gadżety. Są nawet poradniki internetowe, które doradzają jak zostać tumblr girl. Z taką dziewczyną możesz porobić zdjęcia… i to nie byle jakie, odpowiednia poza i milion fotek przed wybraniem finalnej musi być! SWAG i te sprawy.

2. Księżniczka/ królowa- jak zwał tak zwał- łączy ich przekonanie, że są jedyne, należy im służyć. Istnieje ONA, reszta to poddani. Ma wymarzony obraz faceta, bardzo ciężko mu sprostać… ba, nie wiem, czy w realnym życiu taki facet istnieje, czy tylko w bajkach. Najlepiej jakby ją nosił na rękach i jeździł na złotym koniu. Zazwyczaj posiada koleżanki, również tego pokroju co ona.

3. Barbie- co tu dużo opisywać, plastik… tak się mówi. Długie włosy, sztuczne paznokcie, rzęsy jak wachlarze, bogaty make-up, skąpe ubranie. Bardzo łatwo z nią nawiązać kontakt. Typiara spotykana na każdej imprezie. Lubi prowokować, a panowie mimo wszystko, to jednak je wybierają.

4. Religijna- chodzi oczywiście o przesadną religijność. Każdy z nas w swoim towarzystwie ma  taką dziewczynę, która głosi idee „seks tylko po ślubie”, „nie zamieszkam razem z chłopakiem”, „nie pójdziemy do kina, bo jutro jest święto….. (którego nikt nie zna)”. Podziwiam za hobby, ale trzeba trochę zluzować. Dziewczyno!!! Chłopak nie zabierze Ci wiary, można to pogodzić, ale nie próbuj go za wszelką cenę nawracać.

5. Party animal- idę na imprezę, chce kogoś poznać. To brzmi spoko, ale do tego dochodzi alkohol w sporej ilości… tak dla odwagi i wiele znajomości z płcią przeciwną, zapominanie imion itp. Może jest to fajne, ale wszystko ma swoje granice, szacunek do siebie i innych również!

6. Sierotka- wiatr jej w oczy, każdy facet ją zranił, wszystko przeciwko niej. Należy uważać na taką dziewczynę, jedno słowo krytyki, a już poleje się potok łez. Płacz na zawołanie, mina smutnego pieska? Tak, to ta kategoria.

7. Sportswoman- płaski brzuch, fajne pośladki, tysiąc zdjęć na istagrama… okej, ale szkoda, że udaje niedostępną.

8. Sieciówka- nie chodzi tutaj o modę, lecz snapa, instagrama (internet= sieć), stąd wymyśliłam tę nazwę. Znasz przedstawicielkę tej grupy? Z pewnością! Zdjęcia co 5 minut, telefon wiecznie w ręce… ahh ta plaga!

 

Więcej typów nie pamiętam…

Buziaki

AiB

9 comments on “Królewny, księżniczki i inne postacie z bajek!!!

  1. Super wpis! Idealnie opisuje panujące trendy :D wstyd się przyznać, ale kilka cech pasujących do mnie, na pewno by się znalazło :D no ale cóż, takie właśnie już jesteśmy :D

  2. Świetny post, ale się uśmiałam, zauważyłam trochę moich cech ale bardzo mało, na szczęście;) Ja bym dopisała jeszcze kujonke i samotniczke ;) Świetny wygląd bloga!

  3. Świetne opisane typy dziewczyn w dzisiejszych czasach. Wszystko na pokaz i dla lajków jak w przypadku „Tumblr girl” lub jak to ładnie nazwałaś „Sieciówki”. Przyzam, że trochę to przykre..
    Pozdrawiam cieplutko :)

  4. O pierwszym typie to nawet nie słyszałam, że tak się zwie :) . Jest tego sporo :). Ciekawe jakby zebrać wszystkie te księżniczki w jednym miejscu, co by się działo :). Byłby wojna :D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *