bride-1637473_1920

„Miłość przez internet? To nie istnieje!”

Coraz częściej spotykamy ten slogan w rozmowach z innymi. Irytuje mnie stereotypowe postrzeganie świata, relacji między ludźmi itp… Bo w internecie nie można poznać kogoś wartościowego, ludzie udają kogoś kim nie są, to tylko zabawa i wiele innych tekstów. Do pewnego momentu też tak uważałam. Przez palce patrzyłam na osoby, które rozwijały swoje znajomości online. Jednak nadszedł moment BUUUM! Poznałam wiele osób, które korzystając z magii internetu zawiązały szczęśliwe relacja, udane związki. Przemyślałam swoją postawę i doszłam do wniosku, że również zamknęłam się w stereotypowej bańce, założyłam okulary i inne impulsy odpychałam… ale tak się nie da na dłuższy czas, pora dorosnąć, stać się bardziej tolerancyjnsym i brać świat takim, jaki jest.

Jak powszechnie wiadomo drugą połówkę można poznać dosłownie wszędzie: w klubie, na siłowni, w sklepie… i online, to właśnie na tym aspekcie chcę się najbardziej skoncentrować. Jedyne co jest Ci potrzebne to połączenie z internetem, odrobina czasu i cierpliwość, bo kto powiedział, że od razu, trafimy na ideał? Jest dużo portali randkowych, jednak ja ze swojej strony polecam Sympatię, uważam, że to sprawdzona i rzetelna witryna. Zakładamy konto i działamy!!! Nie gwarantuje Ci, że odniesie to sukces w Twoim życiu, ale kto nie próbuje, ten nie pije szampana. Pisząc z kimś musisz pamiętać, że istnieje ryzyko, iż druga osoba podaje się za inną, oszustwa nigdy nie unikniemy, dlatego zachowaj do tego dystans. Jeśli trafisz na bratnią duszę, warto prowadzić konwersację dłużej w celu lepszego poznania, następnie umówić się na spotkanie. Nic nie masz do stracenia, działaj powoli, nie ufaj zbyt szybko. Do odważnych świat należy! Nie przejmuj się, że Twoje otoczenie tego nie akceptuje… też tak myślałam, ale internet staje się potęgą… wiesz ile osób dzięki NIEMU znalazło TEGO JEDYNEGO/ DAMĘ ŻYCIA? Może zamiast czytać romansidła, zazdrościć innym miłości warto odwiedzić i sprawdzić swoje szczęście, znaleźć własną sympatię. Ogromną zaletą poznawania online jest to, że poznajemy kogoś przez chatowanie- odkrywamy charakter, a nie oceniamy drugiej osoby po wyglądzie. Charakter jest na miejscu pierwszym, tak jak powinno być! Wyglądem można osiągnąć dużo, ale bez wnętrza jesteśmy nikim, to tak jakbyś miał(a) etui na telefon, bez telefonu…

Bycie singlem to nie przekleństwo, ale w pewnym momencie zaczyna się nudzić. W życiu nie podążamy jedną ścieżką, dlatego sinielko/ singlu wiesz co robić! Komputer, telefon itp. internet i GO! Ja Ci życzę szczere powodzenia! Nie słuchaj krytyki innych na ten temat, działaj tak, jak podpowiada Ci serce!

 

Powodzenia i buziaki przesyła Wam

AiB

4 comments on “„Miłość przez internet? To nie istnieje!”

 1. Muszę przyznać iż z mojej perspektywy – osoby, która poznała swoją drugą połówkę w internecie jasnym jest iż miłość w sieci zaistnieć nie może, jedynie po wyjściu do rzeczywistości.

 2. Fajnie zę zwróciłam uwagę na to chatowanie :) Bo to jest naprawde cajna sprawa ze najpierwnkogos poznajesz od strony charakteru i zainteresowań a nie z wyglądu ;) Myślę ze przez Internet tez można poznać kogoś kogo się pokocha :)

  Pozdrawiam :*
  moszovska-blog.blogspot.com

 3. Urzekło mnie to co napisałeś! Naprawdę! Ludzie, którzy są samotni, a szukają drugiej połówki zapominają o wynalazku jakim jest komputer i Internet. Też kiedyś myślałam, że jak zakochanie przez Internet może być możliwe? Nie rozumiałam tego. Po czasie zaczęłam się do tego przekonywać. A chwilę po tym mój znajomy przyznał, że jego brat poznał swoją obecną żonę na demotywatorach. Od tego momentu wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mimo iż sama nie miałam doczynienia z internetową miłością, nie skreślam jej i ludzi, którzy z tego korzystają. Wykorzystujmy to co daje świat :)
  Podjęłam się właśnie tego samego tematu, relacji damsko-męskich. Zapraszam do przeczytania i odniesienia się do tego co pisze; może jakaś polemika albo wręcz przeciwnie :)
  http://ajgapl.blogspot.com/2017/07/plany-i-marzenia-czyli-relacje-damsko.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *